Hakkımızda

Hakkımızda

   BG Otomasyon, endüstriyel otomasyon sektöründe inovatif, gelişen teknoloji gereksinimlerini göz önünde bulunduran deneyimli ve uzman kadrosu ile çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Sahip olduğu bilgi birikimini kullanarak endüstriyel otomasyon ve yazılım sistemleri ile ilgili proje tasarımı, mühendislik, montaj ve devreye alma çalışmalarını özenle yürüterek kısa sürede başarılı işlere imza atmıştır.

   Son sistem teknolojileri, tecrübe ile birleştirerek proseslerin ve problemlerin analizlerini titizlik ve başarıyla yapmayı ve işletmelere özel çözümler sunarak anahtar teslim projeleri tamamlayacak şekilde çalışmalarını sürdürmeyi amaç edinmiştir. Tüm çalışmalarını dünya standartlarında ürün ve hizmetler geliştirme hedefi ile ve bunları dünya standartlarında gerçekleştirme prensibi ile sürdürür.

   Günümüz koşullarında bir hizmetin ve beraberindeki ürünlerin satın alınması aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, satış öncesinde, doğru proje ve ürünlerle müşteriyi yönlendirerek sorunsuz çalışan bir sistem inşaa edebilme yeterliliği ve satış sonrasında da güvenilir bir hizmet anlayışının oturmuş olmasıdır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden BG Otomasyon, bu hususa yönelik Türkiye’deki ve dünyadaki yenilikleri de göz önünde bulundurarak uygulanan sistemlerde buna uygun bir yol izlemektedir.